A legnagyobb ászok hiányában a belga bajnok hajtotta a győztes időt az elit férfiak időfutamán.

Se Tony Martin, se Primož Roglič, se Vasil Kiryienka nem vállalkozott a herningi Európa-bajnokság 44 kilométeres időfutamára, így a belga időfutam bajnok, a Giro d’Italián emlékezetes kronót hajtó Victo Campenaerts nyerte a futamot.

Carlien, van kedved randizni velem?

A második helyet a Tour de France záró időfutamát nyerő Maciej Bodnar szerezte meg, míg a dobogó harmadik fokára a 2014-es időfutam VB második helyezettje, az ír bajnok Ryan Mullen állhatott fel.

A 2017-es országúti kerékpáros Európa-bajnokság elit férfi időfutamának végeredménye:

A bringázás mellett az írás volt az első olyan dolog az életemben, ami több, mint két hétig le tudott kötni és ez máig is tart. Ebből lett a Flowcycle, ahol az a célom, hogy bemutassam, a bringa nem csak szimplán egy eszköz, hanem megoldás korunk legtöbb égető problémájára. És mellette piszkosul élvezetes is!